Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Nawojów Śląski - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

195 000 zł58,30 m² 3 344,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przestronne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 w Nawojowie Śląskim pod Lubaniem. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze niskiego bloku. *** lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, bezczynszowe miniapartamenty na Nowoczesnym Osiedlu - zobacz film Zobacz Film Kupujący zwolniony z podatku pcc. Szukasz mieszkania dla Siebie ? Może pod inwestycję ? Najlepiej aby było to.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam.Do sprzedania mieszkanie 45 m, dwupokojowe na drugim piętrze przy ulicy Tyrankiewiczow 10. Mieszkanie posiada balkon od strony podwórka z planem zabaw. Mieszkanie znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 200 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse przestawia ofertę sprzedaży działki budowlanej. Do sprzedaży działka budowlana - położona w miejscowości Gierałtów, w Gminie Nowogrodziec. Spokojne miejsce w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Baworowo

Leśna(Nawojów Śląski + 17 km)

2 900 000 zł842 m² 3 444,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 909 m²

Do sprzedania nieruchomość z dwoma niezależnymi mieszkaniami oraz częścią usługową, położona w Leśnej przy ulicy Baworowo. To doskonała propozycja dla inwestorów, przedsiębiorców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Orzeszkowej

Leśna(Nawojów Śląski + 17 km)

1 999 000 zł1 517 m² 1 317,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Biuro Nieruchomości get house prezentuje niepowtarzalną nieruchomość na sprzedaż. Potężna hala produkcyjna 1183 m2 usytuowana w miejscowości Leśna. Hala znajduje się w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec(Nawojów Śląski + 24 km)

479 000 zł84 m² 5 702,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania przestronne 5 pokojowe mieszkanie na parterze! Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 84 m2 i obejmuje pokój dzienny z balkonem, 4 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zgorzelec(Nawojów Śląski + 24 km)

938 000 zł134 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - połowę bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Główna

Kruszyn(Nawojów Śląski + 22 km)

1 495 000 zł396 m² 3 775,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Inwestycja dla osób, które nie lubią nudy. Tu się dzieje Wachlarz pomysłów na aranżację tego miejsca jest szeroki. Noclegi krótkoterminowe, restauracja z hotelem, wynajem długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Lubań(Nawojów Śląski + 7 km)

415 000 zł41,78 m² 9 932,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,78 m2 wraz z przynależnym ogródkiem. Lokal usytuowany jest na parterze nowego budynku mieszkalnego na osiedlu Piast.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nowa Wieś

Nowa Wieś(Nawojów Śląski + 11 km)

50 000 zł10 800 m² 4,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości get-house oferuje działkę rolną o powierzchni 10800 m2 usytuowaną w Nowej Wsi. Nieruchomość położona jest w odległości 9 km od Bolesławca, a na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nawojów Śląski

Nawojów Śląski,dolnośląskie

40 000 zł4 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka, przy nieruchliwej drodze asfaltowej. Część działki jest przeznaczona pod zabudowę a część na cele gospodarcze, uprawne, rolne. Cicha, spokojna okolica niedaleko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij